medyum

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü hem zor hem de tehlikeli bir işlemdir. Bu işlemler çok eski zamanlar da yaşamış olan süryani medyumlar tarafından yapılan ve genellikle kısa zaman içinde sonuç veren işlemlerdir. Birçok farklı amaç için yapılan bu işlemleri çok az medyum yapabilir. Yapılan işlemler de amaç her ne olursa olsun medyumların mutlaka şeytan veya aynı özellikleri taşıyan bazı nurani varlıklar ile iletişime geçmeleri gerekir. Aksi takdirde bu işlemler yapılamaz. Doğal olarak medyumlar genellikle bu işlemi yapamaz veya gelen talepleri geri çevirmek zorunda kalırlar.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Süryani büyüsü yapmak çok ciddi bir dikkat ve aynı zamanda bilgi gerektirir. Çünkü bu işlemler diğer büyü işlemlerinden çok farklı bir yapıya sahiptir ve bu sebeple her medyumdan yardım alınamaz. Yapılan işlemlerden sonra insanların çok ciddi manevi sıkıntılar çekmeleri neredeyse garantidir. Bu sebeple her zaman dikkatli olmak ve tüm işlemleri bilinçli bir şekilde takip etmek gerekir. Okudukları özel teknikler ile manevi alemlerin kapılarını açan medyumlar daha sonra şeytana veya aynı tayfadan gelen varlıklara ulaşarak amaca uygun yardım almak gerekir. Tüm bunları yapmak uzun ve yorucu ritüeller gerektirir.

Süryani Büyüsü Nasıl Bozulur?

Süryani büyüsü etkisine giren kişiler direk olarak şeytanın güçlerine maruz kaldıkları için doğal olarak çok ciddi sıkıntılar çekerler. Bu sebeple bu tarz işlemler yapan kişiler durumun farkında olmalı ve bu işlemleri yapmadan önce çok dikkatli bir şekilde düşünmelidlrer. Aynı zamanda işlemlerin etkilerinde olan kişiler yaptırdıkları bakım işlemleri ile bu durumu fark ettikleri zaman kesinlikle büyü bozma işlemleri için yardım almalıdırlar. Bu işlemleri bozmak son derece zor olduğu için bu sebeple her adımı dikkatli atmak ve sabırlı bir şekilde sonuç alınana kadar işlemlere devam etmek gerekir.

Süryani Büyüsü Hangi Amaçlar İle Yapılır?

Süryani büyüsü çok farklı amaçlar için yapılabilir. Bu işlemleri yapan kişilerin amaçları kimi zaman iyi olabilirken kimi zaman ise kötü olabilir. Her iki amaç içinde aynı teknikleri uygulamak zorunda olan medyumlar alınacak sonuçlar hakkında mutlaka insanlara gerekli bilgileri vermelidirler. 

Süryani Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapabilir?

Süryani büyüsü yapacak bir medyumun birçok özelliğe aynı zamanda sahip olması gerekir. Sabır, cesaret, dayanıklılık, bilgi ve dikkat sahibi olan medyumlar bu işlemleri yapabilirler. Ancak yeteri kadar bilgileri olmayan veya bu özellikleri taşımayan medyumların kesinlikle süryani büyüsü işlemlerinden uzak durmaları gerekir. Bu sebeple süryani büyüsü yaptırmak isteyen kişiler medyum Yurdakul ile iletişime geçebilirler.

Telefon: 0531 330 51 13

Whatsapp: 0531 330 51 13

5 Yorum

 1. bende çalıstım yurdakul hoca ile çok allah razı olsun hem çok ilgilendi hemde çok yardımcı oldu hayla çalışmalarımız devam ediyor çok saolun emeklerinize saglık

 2. süryani büyüsünde teksiniz hocam 5 günlük çalışma dedi ilk 2 gün içinde çalışmayı fark edecegimi söyledi gerçektende öyle oldu tebrik ediyorum gerçektende çok iyi çalışma

 3. Merhaba herkese ben medyum yurdakul hoca ile çalıştım gerçekten bir arkadaş bir dost gibi dinleyip gereken bilgileri istedi gönderdim ve başladık çalışmaya bana ilk 9 gün dedi daha başladık 3 gün oldu istediğimin iki katı oldu çok teşekkür ederim hocam.

 4. Yurdakul hocam sana çok çok teşekkür ederim
  dediğin bibi oldu bana deliler gibi aşık oldu
  ayrıntısını yazmak istemiyorum ama Yurdakul hocanın
  üstüne hoca tanımam.

 5. Benim de teyzemin kızında depresyon ruhsal çöküntü meydana gelmişti. İlaç almayı reddediyordu dünyaya küsmüştü bende medyum Yurdakul hocayı aradım ve acaba bir şeyler yapabilir miyiz diye sordum Hoca belirtileri sordu ben de söyledim büyü yapıldığını ifade etti. Evet teyzemin kızı mahallenin en güzel kızıydı ve onu isteyen çok insan vardı O da onları beğenmiyordu Birçok düşman edindiğine eminim Medyum Yurdakul hocam bir vefk hazırlayacağını söyledi hazırladı ve teyzeme yolladı sonra dedi ki bu yazdığım vefki yastığının altına koy ve bu hastalığı bir ay içinde kendiliğinden çözülecektir dedi ve bir ay geçti ve teyzemin kızı hastalığından tamamen kurtuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!