medyum

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü çok istemelerine rağmen evlilik konusunda istedikleri sonucu alamayan kişilerin her zaman önem verdikleri işlemlerdir. Yapılan işlemlerde amaç sadece insanların üzerlerin de dolaşan kara bulutların dağılmasını sağlamak ve bunu yaparak o kişilerin kendilerine manevi anlamda daha rahat hissetmelerine yardımcı olabilmektir.

Ancak bu tarz işlemlerden sonra insanların hemen evleneceklerini düşünmemeleri ve çok büyük beklentilere girmemeleri gerekir. Çünkü evlilik büyüsü işlemlerinin asıl amacı sadece insanların manevi anlamda kendilerini daha rahat ve daha mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü işlemlerin de medyumların en çok kullandıkları teknik muskalardır. Muskaların içerikleri çok önemlidir ve mutlaka amaca uygun olarak düzenlenmelidir. Özellikle evlilik hayali olan kişilerin isimleri, özel semboller, tılsımlar veya Esma-ül Hüsna’lar mutlaka muskaların içinde yer almalıdır. Daha hazırlanan bu muskaların insanların her zaman üzerlerin de taşınması da çok önemlidir. En Son olarak ise medyumlar okudukları özel tılsımlar ile insanların amaçlarına ulaşmalarını kolaylaştırmalıdırlar.

Evlilik Büyüsünden Sonra Ne Olur?

Evlilik büyüsünden sonra insanlar manevi anlamda kendilerini daha rahat hissederler ve kendilerini evliliğe eskisinden çok daha yakın görmeye başlarlar. Özellikle kısmetlerinin kapalı olmasından dolayı kendilerine göre bir partner bulma konusunda zorlanan insanlar medyumların kendileri için özel olarak hazırladıkları muskaları taşıdıkları sürece artık çok daha fazla kısmet ile karşılaşacaklarını bilirler. Çok eski bir geçmişe sahip olan bu işlemler her zaman olduğu gibi halen medyumların en çok talep aldıkları ve en çok önem verdikleri işlemlerden biridir. 

Evlilik Büyüsü İle Evlenmek Kesin mi?

Evlilik büyüsü yaptırmak isteyen kişiler meydumların uyguladıkları tekniklerden sonra kesin olarak evleneceklerini dşünmemelidirler. Aksi takdire çok ciddi hayal kırıklığı yaşayabilirler. Çünkü bu işlemlerin amacı insanları evlendirmek değil sadece evlilik yolunda kendilerini daha rahat ve daha mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Ancak bunu yapabilmek ciddi bir emek ve aynı zamanda sabır gerektirir. Bu sebeple medyumlar da yapacakları işlemlerden önce insanlara mutlaka gerekli bilgileri vermeli ve sabırlı bir şekilde beklemeleri gerektiğini söylemelidirler.

Evlilik Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapabilir?

Evlilik büyüsü insanların çok güvenerek yaptıkları ve aynı zamanda önem verdikleri işlemlerdir. Çünkü bu işlemleri yaptıran kişilerin amacı her zaman hayallerini süsleyen mutlu bir yuva kurmaktır. Doğal olarak bunu sağlamak ancak çok deneyimli ve gerçek medyumların yapabilecekleri bir şeydir. Evlilik büyüsünden kesin sonuç almak isteyen kişiler mutlaka medyum Yurdakul ile iletişime geçmeli ve kendisinin deneyimlerinden faydalanmalıdırlar.

Telefon: 0531 330 51 13

Whatsapp: 0531 330 51 13

13 Yorum

 1. Anlattıkları zaman bana hikaye gibi gelen bir olay başımdan geçince, Yurdakul Hoca’nın nasıl güzel bir insan olduğuna inandım. Adımı paylaşmak istemiyorum. 29 yaşına kadar evlenemedim. Hangi kıza gidersek gideyim, bir sorun çıktı. Kısmetimin kapalı olduğunu düşünüyordum ama açmak için büyü denemedim. Haluk Hoca, Kısmet Açma büyüsünü bana yaptıktan 1 hafta sonra şu anki eşimle tanıştım. Gerçekten hemen tesir etmesi beni ayrı etkileyen bu olay sonucunda, sorunsuz bir evlilik yaşadım ve şimdi de çok güzel bir yuvam var. İnanmayanlar olabilir ki, yaşayana kadar ben de inanmıyordum. Ama varsa bir sıkıntınız kesinlikle çözecek olan kişi Yurdakul Hoca diyebilirim.

 2. ilk aradıgımda o kadar karamsardim ki bana gönlünü ferah tut kızım sıkma tatlı canını dedi 5 günlük çalışma yapacagız dedi kendisi sürekli seni arayacak dedi 2 gün sonra aramaya başladı hatta birazda ben süründürdüm onu oda biraz çeksin şimdi aramız çok iyi sen bir dahisin hocam saygılar

 3. hocam neler diyecegimi bilmiyorum gerçekten çok çok çok iyisiniz çalışmalarınızda her harukalde yardımcı oldunuz sizin sayenizde sevdigime kavuştum çok çok hatta bissürü mutluyum ismimde öyle zaten cemre mutlu :)

 4. men azarbaycan aradım heç güvenem yoqtu konuşması o kadar hoşuma getteki şanşımı denedim şimdi evlenmek üzereyem yurdakul hocam sayesende azarbaycandan saygılar ederim hürmetler ederem hocam

 5. sevdigim adamın annesi evlenmemize mani oluyordu sürekli hep bi sorun çıkarıyordu arkadaşımın önerisi ile yurdakul hocayı tavsiye etti aradım yardımcı olacagını söyledi 7 günlük çalışma dedi 5 günd işlemi bitirdi hiç bir sorun kalmadı çok şükür evliligime az kaldı kaynanam şimdi gelinim diye hitap ediyor ve beni çok sevmeye başladı sen bir efsanesin yurdakul hocam iyiki sizi aramışım

  1. Cansu benimde aynı seninki gibi bir sorunum var gerçekten çok ihtiyacım var kaynanam huzur vermiyor bize acaba bana da yardımcı olurmu hoca cevaz yazarsanız çok mutlu olurum.

 6. yorumları okudum herkez mutlu herkez evlenmek üzere kimse demiyor ki dügünümüze davetlisiniz yurdakul hocamıda davet ettim çok yogun çalışıyor siz yorum yazan herkesi dügünüme davet ediyorum burda emiralem dügün salonu saygılar herkese :)

 7. fuat arkadaş allah mesut mutlu bahtiyar eylesin inşallah. yurdakul hoca gerçektende işinde tek bir hoca diyorum başka bişi demiyorum

 8. yorumları okudum herkez mutlu herkez evlenmek üzere kimse demiyor ki dügünümüze davetlisiniz yurdakul hocamıda davet ettim çok yogun çalışıyor siz yorum yazan herkesi dügünüme davet ediyorum burda emiralem dügün salonu saygılar herkese :)

 9. Herkese selamlar ben Saim Almanya’dan yazıyorum. Benim de kısmet ile ilgili bazı sorunlarım vardı ki işlettiğim küçük bir büfe vardır ve gelirim oldukça iyiydi. Yaşım da geldiği için evlenmek istiyordum fakat bir türlü kısmetim açılmıyordu. Sürekli olarak evliliğim ile ilgili problemler çıkıyordu ne zaman evlenmek istersem hep engellerle karşılaşıyordum. Bu işin böyle sürmeyeceğini düşündüm ve Medyum arama işine giriştim Medyum Yurdakul Hoca ile işte bu noktada tanıştık. Kendisine kısmetsiz olmanın nedenini sorduğumda bakı yaptı bana büyü yapıldığını ortaya çıkardı bu büyüyü bozdurmak için işlemler yaptı. Ondan sonra kısmet açma büyüsü yaptırmak istedim. 3 aylık bir süreç ten sonra şu an önümde iki Kısmet var İkisi de birbirinden güzel ve hangisini seçeceğimi Henüz karar vermiş değilim. Benim amacım mutlu sıcak huzurlu bir yuva sahibi olmak ve ileriki süreçte çocuk sahibi olmaktır. Muradıma erdiğimi söyleyebilirim. Bu nedenle Medyum Yurdakul hocaya teşekkürlerimi buradan bir daha iletiyorum.

 10. Hocam çok çok teşekkür ederim evlilik sözlerini duyunca hemen bahaneler uretip kaçan adam yirdakul hocanın yaptığı çalışmadan sonra kendi her bulusmamizda açan sevgilim şimdi de ben süründürüyor onu zamanında çok göz yaşımı akitti işi düşünce yalvaran işi bitince de kaçan şimdi de sen yalvar hocam Allah senden bin kere razı olsun .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!