büyü

Üzerimde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Üzerimde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna yanıt arayan kişiler bu konuda çok dikkatli olmalıdırlar. Çünkü bir kişinin manevi anlamda sıkıntı çekmesi veya daha önce yaşamadığı sorunlar yaşaması gibi durumlar da mutlaka manevi bakım çalışması yapılmalıdır. Bu işlemlerden alınacak olan bilgilerden sonra ise neler yapılması gerektiği hakkında karar verilip o kişilerin kurtulmaları ve eski mutlu günlerine dönmeleri sağlanabilir. Bu sebeple medyumların da en çok önemsedikleri ve çok dikkatli bir şekilde yaptıkları işlemler arasında her zamna için bakım çalışmaları da yer almıştır.

Bakım İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bakım yapacak olan medyumlar bu işlemler de genellikle insanlar ile aynı ortamda olmak veya onlara direk olarak temas etmek isterler. Bunun sebebi ise bir kişinin enerjilerini hissetmenin en kolay yolunun o kişiye direk olarak dokunmak olmasıdır. Eğer bu durum mümkün değilse o zaman uzaktan bakım yapmakta mümkün olabilir. Bu tarz işlemler için ise bakım yapılacak kişilerin resimleri veya eşyaları da medyumlar için yeterli olacaktır. Yapılan işlemlerden sonra insanların üzerinde herhangi bir büyü etkisi olup olmadığı kısa zaman içinde anlaşılabilir ve daha sonra atılması gereken adımlar hakkında kararlar verilebilir.

Kimler Bakım İşlemi Yapabilirler?

Bakım yapacak olan medyumlar mutlaka bu tarz işlemleirn detayları hakkında bilgi sahibi olmalı ve istedikleri sonucu nasıl alacaklarını bilmelidirler. Çünkü bakım işlemlerin de kısa zamanda sonuç almak ve bu sonuçlardan kesin olarak emin olabilmek için medyumların bazı özel bilgilere ve deneyimlere sahip olmalıdırlar. Bakım işlemleri genellikle medyumların zorlanmadıkları ve aynı zamanda kolayca yapabildikleri işlemlerdir. Bu sebeple kendileri veya çevrelerinde ki kişiler için bakım yaptırmak isteyen kişiler genellikle yardım alacakları medyumlar bulma konusunda zorlanmazlar.

Bakım İşlemlerinden Kesin Sonuçlar Alınabilir mi?

Bakım işlemleri yapıldığı zaman eğer işlemleri yapan medyumlar yeterli bilgiye ve deneyime sahiplerse o zaman bu işlemlerin etkileri ile insanların üzerinde dolaşan tüm manevi enerjileri fark ederler. Ancak bu işlemlerden net sonuçlar alabilmek ve daha sonra ne yapılacağını anlayabilmek için mutlaka bakım konusunda garantili hizmetler veren gerçek medyumlardan yardım almak gerekir.

Hangi Durumlar da Bakım Yapılmalı?

Eğer insanlar daha önce yaşamadıkları psikolojik veya fiziksel rahatsızlıklar yaşıyorlarsa o zaman mutlaka deneyimli medyumlardan yardım alarak manevi bakım yaptırmalıdırlar. Bu sayede çektikleri sıkıntıların kaynaklarını öğrenebilir ve aynı zamanda medyumlardan bu etkilerden kurtulmak için yardım alabilirler. Bu konuda yardım almak isteyen kişiler medyum Yurdakul ile iletişime geçebilir ve kendisinden detaylı bilgiler alabilirler. 

Telefon: 0531 330 51 13

Whatsapp: 0531 330 51 13

3 Yorum

  1. bende medyum hocamız yurdakul hocamızın sayesinde üzerimde büyü olduğunu öğrendim ve bana 7 günlük bir çalışma ile üzerimdeki büyüyü temizleyip ve kimin yaptığını bana söyleyeceğini ben ilk başta inanmadım ben daha kötüye gidince karar verdim hocamızla çalışmaya bana 7 gün demişti inanın 3 günden itibaren etkisini görmeye başladım ve çok rahatladım Allah razı olsun Hocamdan. herkese tavsiye ederim.

  2. Selam ben Songül ben de çok mutlu bir nişanlılık dönemine girmek üzereydim. Evlilik hazırlıklarına başlayacaktık. Kardeşlerim okuyordu, annemle babam arasında bazı sorunlar vardı. Annem büyü işleri ile uğraşmaya başladı. Bir gün evi terk etti. 2 gün sonra ortaya çıktı. Biz köyde yaşıyoruz. Alabildiğine yeşil alanlarımız var. Orman var deremiz var. Buralarda cinlerin yaşadığına dair söylentilerin dolaştığı bir büyük oyuk kaya var. Bu kayaya zaman zaman gider annem. Kimse buna gece gitmeye cesaret edemez. Ben bu olayın kötüye gittiğini sezdim ve medyum Yurdakul hoca ile görüştüm. Annemi bu durumdan kurtarmak istiyordum. Derken nişanlım da bu durumdan huylandı ve nişanı bozmak istediğini söyledi. O da korkmuş. Şimdi hem annemi kurtarmak gerekiyordu hem de nişanlımı geri getirmek gerekiyordu. Ben Yurdakul hocadan yardım istedim ve sağ olsun bize 2 farklı Vefk hazırladı yolladı. Bu olayı 6 ay sürede atlattık.

  3. Merhaba adım Hakan Ben de Kars ilinde yaşıyorum. 2 yıllık mutlu bir evliliğimizin ardından eşim de bazı garip değişimler olduğunu gözlemledim. Tabii ilk başvurduğumuz yer doktorlardı. Doktorlar şimdiki bu olumsuz değişimlerin nedenini ortaya çıkaramadılar sonra bir akrabamızdan Medyum hocalarla tanışmamızı öğütleyen bir öneri aldım Ben de internetten medyum aradım. Eşim sanki zaman zaman duvarda bir şeyler görüyordu ve bu andan sonra her iki eli de karıncalanıyordu.Bazen yerinde oturup kendi kendine konuştuğuna şahit oluyordum ve bazen Yüksek dozda kahkaha atarak gülüyordu yani hareketleri normal değildi Ben de bu işini acilen çözülmesi gerektiğine karar verdim çünkü iradesi Sanki onun elinde değil ki daha kötü şeyler olmadan bu işi çözmemiz gerekiyordu. Biz de Yurdakul hocaya danıştık. Medyum Yurdakul Hoca kendisine büyü yapıldığını ortaya çıkardı ve bu büyük olabileceğini söyledi eşime kara büyü yapılmış. Kara büyü bozmak için Yurdakul Hoca çalışmaya başladı 10 günlük bir süreçten sonra bu çalışmaları bitti bize gönderdiği ve fikri okumamızı önerdiği duaları okuduk. Eşim kendine gelmeye başladı gelişmeler son derece Sevindirici Allah bizleri sinsi düşmanlarımızdan korusun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!