Site icon Medyum Yurdakul

Süryani Büyüsü

süryani büyüsü

Süryani büyüsü hem zor hem de tehlikeli bir işlemdir. Bu işlemler çok eski zamanlar da yaşamış olan süryani medyumlar tarafından yapılan ve genellikle kısa zaman içinde sonuç veren işlemlerdir. Birçok farklı amaç için yapılan bu işlemleri çok az medyum yapabilir. Yapılan işlemler de amaç her ne olursa olsun medyumların mutlaka şeytan veya aynı özellikleri taşıyan bazı nurani varlıklar ile iletişime geçmeleri gerekir. Aksi takdirde bu işlemler yapılamaz. Doğal olarak medyumlar genellikle bu işlemi yapamaz veya gelen talepleri geri çevirmek zorunda kalırlar.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Süryani büyüsü yapmak çok ciddi bir dikkat ve aynı zamanda bilgi gerektirir. Çünkü bu işlemler diğer büyü işlemlerinden çok farklı bir yapıya sahiptir ve bu sebeple her medyumdan yardım alınamaz. Yapılan işlemlerden sonra insanların çok ciddi manevi sıkıntılar çekmeleri neredeyse garantidir. Bu sebeple her zaman dikkatli olmak ve tüm işlemleri bilinçli bir şekilde takip etmek gerekir. Okudukları özel teknikler ile manevi alemlerin kapılarını açan medyumlar daha sonra şeytana veya aynı tayfadan gelen varlıklara ulaşarak amaca uygun yardım almak gerekir. Tüm bunları yapmak uzun ve yorucu ritüeller gerektirir.

Süryani Büyüsü Nasıl Bozulur?

Süryani büyüsü etkisine giren kişiler direk olarak şeytanın güçlerine maruz kaldıkları için doğal olarak çok ciddi sıkıntılar çekerler. Bu sebeple bu tarz işlemler yapan kişiler durumun farkında olmalı ve bu işlemleri yapmadan önce çok dikkatli bir şekilde düşünmelidlrer. Aynı zamanda işlemlerin etkilerinde olan kişiler yaptırdıkları bakım işlemleri ile bu durumu fark ettikleri zaman kesinlikle büyü bozma işlemleri için yardım almalıdırlar. Bu işlemleri bozmak son derece zor olduğu için bu sebeple her adımı dikkatli atmak ve sabırlı bir şekilde sonuç alınana kadar işlemlere devam etmek gerekir.

Süryani Büyüsü Hangi Amaçlar İle Yapılır?

Süryani büyüsü çok farklı amaçlar için yapılabilir. Bu işlemleri yapan kişilerin amaçları kimi zaman iyi olabilirken kimi zaman ise kötü olabilir. Her iki amaç içinde aynı teknikleri uygulamak zorunda olan medyumlar alınacak sonuçlar hakkında mutlaka insanlara gerekli bilgileri vermelidirler. 

Süryani Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapabilir?

Süryani büyüsü yapacak bir medyumun birçok özelliğe aynı zamanda sahip olması gerekir. Sabır, cesaret, dayanıklılık, bilgi ve dikkat sahibi olan medyumlar bu işlemleri yapabilirler. Ancak yeteri kadar bilgileri olmayan veya bu özellikleri taşımayan medyumların kesinlikle süryani büyüsü işlemlerinden uzak durmaları gerekir. Bu sebeple süryani büyüsü yaptırmak isteyen kişiler medyum Yurdakul ile iletişime geçebilirler.

Exit mobile version