medyum

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü insanların partnerlerinden ayrılmalarını sağlamak ve onlara olan tüm bağlılık duygularının kısa zaman içinde sona erdirmek için yapılan özel işlemlerdir. Bu tarz işlemlerden sonra ortaya çıkan manevi enerjiler ile insanların bilinçaltına direk olarak etki edilir ve düşüncelerin de istenen şekilde değişimler sağlanır. Genellikle insanlar bu durumu fark etmedikleri için eşlerinden veya partnerlerinden nefret eder hale gelerek zaman içinde yaşadıkları ilişkilere kalıcı olarak nokta koyarlar. Bu tarz bir amacı olan kişiler deneyimli medyumlardan alacakları yardımlar ile kesin olarak sonuç alabilirler.

Ayırma Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Eğer mutlu giden bir birliktelik kalıcı olarak bitirilecekse ve bunu sağlamak için fiziki olarak bir emek vermek istenmiyorsa o zaman ayırma büyüsü işlemlerinden yardım alınabilir. Bu işlemler insanların düşüncelerin de kalıcı ve kesin değişimlerin yaşanmasını sağlayabilir. Hem kullanılan teknikler hem de alınan sonuçlar sebebi ile genellikle medyumları zorlamayan ve etki altına alınan kişileri risk altına atmayan işlemlerdir. Bu sebeple hem iyi hem de kötü amaçlar ile yapılan iki yönlü işlemlerden biri olarak halen yapılmaktadır.

Ayırma Büyüsünde Hangi Teknikler Kullanılır?

Ayırma büyüsü teknikleri arasında en çok kullanılan muskalardır. Kişilere özel olarak hazırlanan muskalar da mutlaka ayrılmaları istenen kişilerin isimleri, özel tılsımlar, semboller ve buna benzer bilgiler yer almalıdır. Ayrılacak olan kişilerin yaşadıkları yerlere saklanan muskalardan sonra okudukları özel tılsımlar ile durumu destekleyen medyumlar bir süre sonra o kişilerin kalıcı olarak ayrılmalarını sağlayabilirler. 

Ayırma Büyüsü Etkileri Nasıl Ortaya Çıkar?

Ayırma büyüsü etkilerine giren kişiler ilk zamanlar da az da olsa manevi anlamda bir baskı hissedebilirler. İlerleyen zamanlar da ise artık ilişkilerine ve partnerlerine karşı olan bağlılıkları zayıflar ve onlardan soğumaya başlarlar. Bu durum sürekli artarak devam eder ve en sonunda yaşanan ilişkiler tamamen sona erer. Eğer ilgili kişiler durumu fark edip büyü bozma çalışması yapmazlarsa o zaman ayrılık durumu sonsuza kadar sürer ve o kişilerin bir daha bir araya gelmeleri mümkün olmayacaktır.

Ayırma Büyüsü Bozulabilir mi?

Ayırma büyüsü bozma işlemleri genellikle belli özelliklere sahip olan medyumların yaptıkları ve bu işlemlerin tüm etkilerini kalıcı olarak yok edebildikleri işlemlerdir. Özellikle manevi bakım işlemlerinden sonra durumu net hale getirip ilişkilerini kurtarmak isteyen insanlar büyü bozma işlemlerin de çok dikkatli olmaldırlar. Bu tarz konular da garantili hizmetler almak isteyen kişiler medyum Yurdakul’un deneyimlerinden faydalanabilmek için diledikleri zaman kendisi ile iletişime geçebilirler.

Telefon: 0531 330 51 13

Whatsapp: 0531 330 51 13

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!