medyum

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü sevdikleri kişilerden, eşlerinden veya sevgililerinden istedikleri gibi karşılık alamayan ve onların gözlerinde her zaman tek olmak isteyen insanların çok güvendikleri manevi işlemlerdir. Bu işlemler insanların bilinçaltına etki etmek ve onların partnerlerine karşı daha yakın bir şekilde davranabilmelerini sağlamak için yapılırlar. Medyumların da en çok yaptıkları işlemlerdir ve bu işlemler de birçok farklı teknik kullanılabilir. Etkiler genellikle kalıcıdır ve bu işlemler ile insanlar sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerinin en üst seviyeye ulaşmasını sağlayabilirler.

Bağlama Büyüsü Kesin Olarak Sonuç Verir mi?

Bağlama büyüsünden kesin sonuç almak ve bu işlemler hakkında en doğru adımları atmak isteyen kişiler öncelikle gerçek medyumlar ile çalışmaları gerektiğini bilmelidirler. Çünkü bu işlemler de kesinlikle hata yapılmamalı ve en garantili teknikler kullanılmalıdır. İnsanları mutlu etmek amacı ile yapılan bağlama büyüleri ak büyülerden biridir ve bu sebeple medyumlar da genellikle bu işlemleri tereddüt etmeden yaparlar. Zor işlemler olmadıkları için birçok medyum bu işlemlerden kesin olarak sonuç alırlar.

Bağlama Büyüsü Yapmak Ne Kadar Sürer?

Medyumlar sık sık yaptıkları bağlama büyüsü işlemlerinden en fazla birkaç gün içinde sonuç alırlar. Bu tarz işlemler de genellikle ilk yapılmasından sonra sonuç almak çok rastlanılan bir durum değildir. Bu sebeple uygulanacak ritüeller geenllikle birkaç gün sürebilir. Yeterli bilgiye sahip olan ve daha önce de bu işlemleri yapan medyumlar ile çalışan kişiler çok kısa zaman içinde sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerinin ve sevgilerinin artmasını sağlayabilirler. 

Bağlama Büyüsü Riskli mi?

Bağlama büyüsü ak büyü sınıfına girdiği için riskli değildir ve bu sebeple birçok medyum kendilerine gelen talepleri karşılama konusunda zorlanmazlar. Yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan manevi enerjiler ile insanların düşünceleri onlara zarar vermeden veya bir şey hissettirmeden kolayca kontrol altına alınabilir. Yapılan işlemler de genellikle insanların eşyaları veya kişisel bilgileri de kullanılır. Bu nesnelere okunan tılsımlı sözler ile o kişilerin üzerinde beklenen etkiler kolayca oluşur ve kişiler kesinlikle tehlike altına girmezler.

Bağlama Büyüsün de İnsanlar Sıkıntı Çekerler mi?

Bağlama büyüsü etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman eğer insanların kişisel enerjileri düşükse o zaman kısa süreli bir sorun yaşayabilirler. Ancak bu durum geçicidir. İlerleyen zamanlar da ise artık o kişilerin düşünceleri kontrol altına alınır ve kendilerini seven kişilere karşı olan bağlılıkları artar. Bu işlemler ile sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek isteyen insanlar medyum Yurdakul ile iletişime geçebilirler.

Telefon: 0531 330 51 13

Whatsapp: 0531 330 51 13

13 Yorum

 1. Merhaba arkadaşlar ben sadece burada medyum Yurdakul hoca gibi birini tanıdığım için çok memnun olduğumu belirtmek isterim, bir çok medyumlar ile çalışmalar yaptırdım müslümanın’dan tutunda yahusine varana kadar ama medyum Yurdakul gibi işinin ehli bir medyum hoca ile tanışmadım, gelelim hazırlamış olduğu çalışmalara bir medyumun yapamayacağı çalışmaları yapıyor ve gayet başarılara imza atıyor, Şimdi sizlere burada en iyi tavsiyem medyum Yurdakul hoca olacaktır teşekkürler hakan olsu Almanya

 2. Merhaba bana Yurdakul hoca hakkında biraz bilgi verirmisiniz yorumlarınıza ihtiyacım var acaba çünkü korkuyorum da biraz, geçen sefer ki gibi başka bir medyumdan kötü kazık yedik onun gibi olmasın lütfen bana yardımcı olun benim bazı sorunlarım var da ama öyle böyle değil çok önemli bu sorunlar biran önce çözmem lazım yoksa her şey kötüye gidebilir. Ne olur bana yardım edin benim güvenilir bir hocaya çok ihtiyacım var. Medyum Yurdakul hocayla ilgili iyi şeyler iyi yorumlar okuyorum da henüz tam karar veremedim ama kaybedecek emek ve zamanım da yok bir bilginiz varsa lütfen bana da bildirin bu iyiliği yaparsanız size çok minnettar olurum.

 3. Merhaba ben Zehra bana göre de en iyi hocalardan biri Yurdakul hocadır çevremde ona işlem yaptıran akrabalarımız var ve ondan çok memnun oldular. Bildiğim kadarı ile Yurdakul hoca bağlama büyülerinde ön sıraya çıkıyor. Yani yaptığı vefk işlemlerinde %90 üzerinde başarı sağlanıyor. Bence bu başarı tesadüfi değildir. Hüddamlar denen iyi varlıklar ve bunlar cin değiller, işte bu varlıklardan yardım alınıyor. Sadece iyilik yapmak için çalışıyorlar kötü işlemler için kullanılamıyorlar. Bazı insanlar büyü ile vefk aynı şey diyorlar ama büyü cinle alakalı olsa gerek. Vefk ise hüddamlarla alakalı olsa gerek.

 4. Sevgili Yurdakul hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır hazırlamış olduğunuz bağlama işlemi ile eşim tekrarından evine Döndü çevremde ne kadar medyum arayan insan varsa hepsine sizi öneriyorum en azından dolandırıcı medyumlara işlem yaptırmasınlar.

 5. Hocam çok teşekkür ederim yaptığınız bağlama çalışması gerçekten çok etkili oldu erkek arkadaşım artık gözlerimin içine bakıyor eskiden hemen sıkılır bin bir bahane üretip gitmek istiyordu şimdi işi olduğu halde gitmiyor hocam inşallah ömür boyu öyle kalır evleniriz onu çok seviyorum size çok teşekkür ederim ellerinizden öpüyorum yurdakul hocam

 6. Merhaba benim adım Sinem ben de Almanyadan yazıyorum Ben de 3 yıllık mutlu bir evliliği olan bir kadınım Eşim Küçük bir dükkanda çalıştırıyor. Geçimimizi kolay bir şekilde sağlıyoruz kimseye muhtaç olmadan yaşamımızı sürdürmeye çalışıyoruz Fakat bunu çekemeyen etrafındaki akrabalarım olduğunu da çok iyi biliyorum Aynı şekilde Eşimin de kendisini çekemeyen Etrafında bir sürü insan var Zaten buraya bu yorumu yazmamın nedeni de buydu Eşime büyü yapıldığından şüpheleniyorum kendisinin hal ve Hareketlerini hiç beğenmiyordum konsantrasyonu bozuktu gece Kabusları görüyordu Her zaman tedirgin ve korku içindeydi Kendisine durumu şöyle izah ettim bir medyuma başvurmamız gerektiğini söyledim O da böyle şeylere inanmadığını söyledi O zaman doktora gitmesi için ısrar ettim Onun Onunla beraber doktora gittik Herhangi bir sorun çıkmadı bende İnternette araştırma yaparken Medyum Yurdakul Hoca ile karşılaştım ve kendisini arayıp durumu anlattım belirtilerinden haberdar ettim Kendisi de büyü yapıldığını söyleyince bu büyüyü bozmak için işlemi başlattık büyünün bozulması %100 garantili değildir her insanda aynı etkiyi göstermiyor ama biz de olumlu etki gösterdiği çok şükür Büyü Bozuldu Bir bizde bir daha büyü yapılmaması için koruma vefki hazırladık Şimdilik her şey yolunda gidiyor çok tekkür ediyorum Yurdakul hocama.

 7. Merhaba ben hakan Fransa da yaşıyorum ben de başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum Bizde bir amca oğlu kuzeni ile evlenmeye karar verdiyse, başkası onu alamaz Benim derdim de bu Bir kıza aşık oldum ama kuzeni onunla evlenmek istemiş Kız bu genci hiç sevmiyordu belki de o yüzden bana bağlanmıştı bilemiyorum Kızı kaçırmak istedim gönlü razı olmadı Onun bana karşı sevgisini arttırmak için ve onu kendime tamamen bağlamak için bağlama büyüsü yoluna başvurdum İlk medyum bana bir siyah beyaz bir kopya kağıt yollamıştı ve işe yaramadı tabi Bu olayı Yurdakul hocaya anlattım kendisinin gönderdiği vefk tamamen güzel kokular yayan mürekkeple yazılmış esaslı bir vefkti.

 8. çok sevdiğim ve evlilik düşündüğüm sevgilimle sürekli hız kesmeden anlamsız sebeplerden dolayı kavga ediyorduk bazen ben bazen o suçlu idi Sanki sevgimiz bitmişti ayrı kaldığımızda da yine birbirimizi özlüyorduk Kavgalar sebepsizdi Ben onu Birlikte olduğumuz için terk edemiyordum ailemizdeki herkes bizim evleneceğimiz gözü ile bakıyordu ortada 2 yıllık bir birliktelik vardı Ben de durumu iyileştirmek için onun ailesi ile ondan habersiz görüştüm onlar da durumu düzeltmeye çalışacaklarını yardım edeceklerini söylediler Fakat aramız daha da bozuldu bunun üzerine ben de nette araştırma yaptım en çok tecrübe sahibi olan başarılı olan medyum kim diye günlerce arama yaptım çünkü herkese güven olmuyordu Medyum Yurdakul hoca ile görüştüm ve kendisi durumun çok kötü olmadığını ve yardım edeceğini söyledi. İçimi biraz ferahlık biraz da şüphe doldurdu yine de vefk yazdırmaya karar verdim aşk büyüsü yaptırmak üzere işleme başladı İşlem bir hafta kadar sürdü ardından da vefk bana posta ile geldi Vefki boynuma taktım. Aynı gün ne hikmettir anlamadım kavga kesildi. İkinci üçüncü gün de öyle hiç kavga etmedik ve geleceğimizi birlikte planlamaya başladık Çocuklarımızı bile konuştuk ileride kaç çocuk olacak diye Çok minnettarım medyum Yurdakul hocama yeni bir yuva kurulacak sayenizde.

 9. İşyerimizin patronu ile ilişki içinde olmak en son düşüneceğim şeydi Ama cazibesine de dayanamıyordum insan cemil beyin Ben o adama gün be gün daha çok aşık oluyordum Ama ona hiç belli etmedim Ta ki o eşiyle sorun yaşayana ve boşanmaya karar verene kadar Eşi ile arası çok kötü her gece kavga ediyorlarmış Cemil bey de büyük boşluk içinde idi Onu teselli etmek istedim Bana fazla yakın davranmadı. Sanki tüm kadınlardan nefret ediyor gibi bir hali vardı. Cemil bey boşandığına göre, neden benimle evlenmesin diye düşünüp bağlama büyüsü için medyum Yurdakul hocayı aradım Durumu anlattım Bağlama büyüsü işlemi yaptırdım Önceden de bana karşı çok boş değildi ama bu büyü ile cemil beyle yakınlaştık Evlenmeyi planlıyoruz. Yeni bir hayat ona da iyi gelecek bana da Aramızda da 15 yıl yaş farkı var Ama benim için sorun değil.

 10. Merhaba ben Almanya’dan Seher ünlü medyumlar arasında sizi buldum hocam bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ben Almanya’da bağlama büyüsü yapan hocaları çok gezdim ama bulamadım medyum Yurdakul hocam sizden ricam bana dönüş yaparsanız sevinirim.

 11. Selam ben de Vildan Medyum Yurdakul hocaya yaptırdığım büyüsü sayesinde hem işlerim rast gitmeye başladı ayrıca da hayatla ve insanlarla daha barışık biri oldum diyebilirim Sorunum ekonomik ve maneviydi Önce ekonomik durumu düzeltmek için bir çok iş yeri açıp kapattım Çok iyi börek yaparım Ama işim rast gitmedi Ya seçtiğim yerler ıssızdı ya da bilmiyorum Kısmet için Yurdakul hoca ile görüştüm ve kısmet açma büyüsü hazırladı bana Sanırım 10 gün sonra yenilikler ve güzel sürprizler oldu İşlerim rayına oturunca da iş aşka geldi tabi Bunun için de gözüme kestirdiğim biri vardı onu bağlama büyüsü ile kendime bağladım Hem ben onu seviyorum hem o da beni seviyor Gerçekten yardımları için medyum Yurdakul hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır Hocam yapılan işlem aynen sizin dediğiniz gibi gerçekleşti.

 12. Herkese merhaba ben Gökhan Almanya’dan yazıyorum Ben de 3 yıldır bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum ama yorumlara baktığımda birçok kişinin gerçek Medyum olmadığını dolandırıcı olduğunu görüyordum. Parama Ve vereceğim emeğe yazık olmasını istemediğim için çok seçici davranıyorum ve bu seçici davranışım sonunda benim işime yaradı. Çünkü ben İşinin ehli uzman medyum arıyordum. Sonunda ben de Yurdakul Hoca’yı seçtim. Neticede internet te yaptığım araştırmalara göre bağlama büyüsü alanında en iyi hocalarından biriydi ve her yüz kişiden 90’ında başarı elde ediyordu. Ben de bu fırsatı kaçırmak istemedim ve çok sevdiğim kızla hayatımı birleştirmek için bu bağlama büyüsü yaptırmak istedim. Son zamanlarda çok huysuzlaştı. Benden Ayrılmak istediğini dile getiriyordu. Ortada aşkım ve emeklerin vardı. Bunların heba olmasını istemiyordum. Bu yüzden birlikteliğimizi mutlu sonla noktalamak için bağlama büyüsü yöntemine başvurdum. İyi ki de bu yönteme başvurmuşum. Hoca söz verdiği gibi en geç bir ay içerisinde yeniden eski mutlu günlerimize kavuşacağımız söylüyordu. Öyle de oldu.

 13. Bağlama Büyüsü öyle kolay kolay yapılan bir büyü veya kolay kolay olacak bir büyü değil. Kesinlikle Medyum Yurdakul Hoca gibi başarılı, işin uzmanı olmuş kişilerle iletişime geçmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!