medyum

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü insanların birbirlerinden kalıcı olarak uzaklaşmalarını sağlamak için yapılır. Hem insanları üzmek hem de kendilerini sıkıntılı bir ilişkiden kurtarmak için yapılabilen bu işlemler de basit teknikler ile kesin sonuçlar alınabilir. Yapılan işlemlerden sonra insanlar eşlerini veya sevgililerini ne kadar severlerse sevsinler zaman içinde mutlaka kendilerinden uzaklaşırlar. Bu tarz işlemler ile birçok mutlu birlikteliğin kalıcı olarak bittiği ve insanların yaşadıkları birlikteliğe kalıcı olarak nokta koydukları bilinmektedir.  

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü teknikleri ile insanların üzerinde istediği etkileri oluşturmak isteyen medyumlar bu işlemler de farklı teknikler kullanabilirler. Özellikle o kişiler için hazırlanan kişiye özel muskalar ile partnerlerine karşı olan ilgilerini tamamen sona erdirebilirler. Bunun yanında o kişilerin üzerine musallat edilen nurani varlıklar ile de aynı sonuç alınabilirken en çok kullanılan tekniklerden biri de insanların resimlerine veya eşyalarına özel tılsımların okunduğu tekniklerdir. Bu teknikleri doğru bir şekilde uygulayabilen medyumlar en tutkulu ve en sıcak ilişkileri dahi kısa zaman içinde sona erdirebilirler.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü etkisinde olan kişilerin bu etkilerden hemen kurtulmaları gerekir. Çünkü geç kaldıkları takdirde bu durum ilerleyen zamanlar da o ilişkinin bir daha başlamamak üzere bitmesine neden olabilir. Medyumların özel teknikler kullanarak yaptıkları büyü bozma işlemleri ile insanların kısa zaman içinde bu işlemlerin etkilerinden kurtulabilmeleri sağlanabilir. Ancak büyü bozma işlemlerinin ne kadar özel olduğunu bilmek ve bu işlemleri her medyumun yapamadığını kesinlikle unutmamak gerekir.  

Soğutma Büyüsünden Sonra İnsanlar Ne Hisseder?

Eğer bir kişi soğutma büyüsü etkisine girmişse o aman duruma göre manevi anlamda bir baskı yaşayabilir. Bir süre sonra ise bu durum artık o kişinin eşine veya sevgilisine karşaı olan tüm bağının tamamen kopmasına neden olur. Eğer o kişi durumu fark edip büyü bozma çalışması yaptırmazsa o zaman ilişkisinin bitmesi artık kesin olacaktır. Genellikle etki altında olan kişiler bu durumu fark edemedikleri gibi aynı zamanda yaşadıkları değişimleri de normal karşılarlar. 

Soğutma Büyüsü Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Soğutma büyüsü işlemleri genellikle birkaç gün içinde etkilerini kesin olarak belli eder. İnsanlar partnerlerine ne kadar sıkı bağlar ile bağlı olurlarsa olsunlar bu işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman artık o kişileri kesinlikle görmek istemezler. Soğutma büyüsü işlemlerinden kesin sonuç almak isteyen kişiler medyum Yurdakul ile iletişime geçerek kendisine bu işlemler hakkında merak ettikleri tüm soruları sorabilirler.

Telefon: 0531 330 51 13

Whatsapp: 0531 330 51 13

3 Yorum

  1. 2 senelik erkek arkadaşım benden uzaklaşmaya başladı git gide dahada beter oldu medyum sayfalarına girdim aşk büyüsü yapmak için bir kişi ile çalıştım ismi lazım degil şimdi hocamızın isminide lekelemesin pislik herif yurdakul hocayı aradım erkek arkadaşım üzerinde büyü oldugunu söyledi sogutma büyüsü kimin yaptıgını 72 saat içinde görebiliriz dedi hakettende öyle oldu arkadaşım yapmış büyüyü ismi ile soy ismini söyledi dondum kaldım YURDAKUL HOCAM öyle birşey yaptı ki hem bana geri döndü deli gibi aşık vaziyette arkadaşım cansudan nefret ediyor vaziyette beter olsun hatta :) bu arada cansu benide engellemiş kıskançlıktan çatladıgı içindir D:

  2. internetten buldum yurdakul hocayı bende işlem yaptırdım ne dediyse hepside oldu hatta iki arkadaşımı yönlendirdim onlarda memnun kaldı sizde çalışın ve arkadaşlarınıza önerin arkadaşlar herkes memnun kalacaktır allaha emanet olun

  3. Merhaba ben Sema bizim mahalleye yeni taşınan orta yaşlı zengin ama görgüsüz bir adam vardı. Beni görmüş beğenmiş ve nasıl olduysa telefonumu da bulmuştu. Aradı ve beni çok beğendiğini söyledi. Ama ben bu adamın sesine bile tahammül edemiyordum. Bu adam her yerde karşıma dikiliyordu. Beni çok beğendiğini söylüyordu. Evlenmek istediğini filan… Ama ben istemiyorum diyordum yine kurtulamıyordum. Sonunda Yurdakul hoca ile görüşerek soğutma büyüsü yaptırdım. Bu adamdan tamamen kurtulmak soğutma büyüsü ile mümkün oldu. Etkisini çabuk gösterdi. Bu yüzden hocaya müteşekkirim. Ne olursa olsun zengin fakir, önemli olan karşılıklı bir sevgi olmasıdır. Gerisi bana göre pek önemli değildir. Zaman içinde insanlar inişli çıkışlı anlar yaşarlar. Para, saadet için yeterli değil benim düşüncem bu. Bu yüzden soğutma işlemi için pişman değilim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!