Site icon Medyum Yurdakul

Soğutma Büyüsü

soğutma büyüsü

Soğutma büyüsü insanların birbirlerinden kalıcı olarak uzaklaşmalarını sağlamak için yapılır. Hem insanları üzmek hem de kendilerini sıkıntılı bir ilişkiden kurtarmak için yapılabilen bu işlemler de basit teknikler ile kesin sonuçlar alınabilir. Yapılan işlemlerden sonra insanlar eşlerini veya sevgililerini ne kadar severlerse sevsinler zaman içinde mutlaka kendilerinden uzaklaşırlar. Bu tarz işlemler ile birçok mutlu birlikteliğin kalıcı olarak bittiği ve insanların yaşadıkları birlikteliğe kalıcı olarak nokta koydukları bilinmektedir.  

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü teknikleri ile insanların üzerinde istediği etkileri oluşturmak isteyen medyumlar bu işlemler de farklı teknikler kullanabilirler. Özellikle o kişiler için hazırlanan kişiye özel muskalar ile partnerlerine karşı olan ilgilerini tamamen sona erdirebilirler. Bunun yanında o kişilerin üzerine musallat edilen nurani varlıklar ile de aynı sonuç alınabilirken en çok kullanılan tekniklerden biri de insanların resimlerine veya eşyalarına özel tılsımların okunduğu tekniklerdir. Bu teknikleri doğru bir şekilde uygulayabilen medyumlar en tutkulu ve en sıcak ilişkileri dahi kısa zaman içinde sona erdirebilirler.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü etkisinde olan kişilerin bu etkilerden hemen kurtulmaları gerekir. Çünkü geç kaldıkları takdirde bu durum ilerleyen zamanlar da o ilişkinin bir daha başlamamak üzere bitmesine neden olabilir. Medyumların özel teknikler kullanarak yaptıkları büyü bozma işlemleri ile insanların kısa zaman içinde bu işlemlerin etkilerinden kurtulabilmeleri sağlanabilir. Ancak büyü bozma işlemlerinin ne kadar özel olduğunu bilmek ve bu işlemleri her medyumun yapamadığını kesinlikle unutmamak gerekir.  

Soğutma Büyüsünden Sonra İnsanlar Ne Hisseder?

Eğer bir kişi soğutma büyüsü etkisine girmişse o aman duruma göre manevi anlamda bir baskı yaşayabilir. Bir süre sonra ise bu durum artık o kişinin eşine veya sevgilisine karşaı olan tüm bağının tamamen kopmasına neden olur. Eğer o kişi durumu fark edip büyü bozma çalışması yaptırmazsa o zaman ilişkisinin bitmesi artık kesin olacaktır. Genellikle etki altında olan kişiler bu durumu fark edemedikleri gibi aynı zamanda yaşadıkları değişimleri de normal karşılarlar. 

Soğutma Büyüsü Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Soğutma büyüsü işlemleri genellikle birkaç gün içinde etkilerini kesin olarak belli eder. İnsanlar partnerlerine ne kadar sıkı bağlar ile bağlı olurlarsa olsunlar bu işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman artık o kişileri kesinlikle görmek istemezler. Soğutma büyüsü işlemlerinden kesin sonuç almak isteyen kişiler medyum Yurdakul ile iletişime geçerek kendisine bu işlemler hakkında merak ettikleri tüm soruları sorabilirler.

Exit mobile version