medyum

İkna Etme Büyüsü

İkna etme büyüsü ile bir kişiye zarar vermeden veya o kişiye fiziki olarak bir temasta bulunmadan verdiği karardan vazgeçmesi sağlanabilir. Aynı zamanda bu kişilerin kabul etmedikleri fikirleri kabul etmeleri de yine bu işlemlerin güçlü etkiler ile sağlanabilir. Yapılan işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman etki altında olan kişiler zarar görmedikleri gibi aynı zamanda bu durumun farkına varmaları da kesinlikle olanaksızdır. Bu sebeple bir kişinin herhangi bir konu hakkında ikna olmasını amaçlayan insanlar hem fiziki emekler vermek zorunda kalmadıkları hem de isimleri geçmediği için medyumların özel olarak yaptıkları bu işlemlere büyük önem verirler.

İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İkna etme büyüsü tekniklerini kullanmak isteyen medyumlar bu işlemleri yaparken kişiye özel muskalar hazırlayabilirler. Veya farklı bir teknik olarak insanların resimlerine veya eşyalarına okunan özel tılsımlı sözlerden de yardım alabilirler. Bu teknikler ile kişilerin düşüncelerine ciddi anlamda etki edilebilir ve istenen şekilde hareket etmeleri sağlanabilir. Bugüne kadar birçok kişinin zor durumda kaldıkları zaman kullandıkları bu işlemler medyumların da genellikle zorlanmadan yaptıkları ve istenen sonucu alabildikleri işlemlerdir.

İkna Etme Büyüsü Nasıl Etki Eder?

İkna etme büyüsü etkisine giren kişiler de sadece düşünce ve davranış değişikliği görülür. Eğer bu kişiler manevi bakım işlemleri yaptırmazlarsa o zaman bu durumu kesinlikle anlayamaz ve kanıtlayamazlar. Genellikle etki altında olan kişilere sıkıntı vermemeleri ile bilinen bu işlemlerin sonuçlarının ilk günlerin de manevi anlamda bir baskı yaşanabilir. Bu durum çok doğaldır ve geçicidir. Bu sebeple işlemleri yaptıran kişilerin genellikle bu durumdan korkmaları ve çekinmeleri gerekmez.

İkna Etme Büyüsü Etkileri Ne Kadar Sürer?

Bir kişinin herhangi bir konu hakkında ikna olmasını sağlamak için yapılan ikna etme büyüsü işlemlerin de etkilerin ne kadar süreceği hakkında kesin bilgiler vermek olanaksızdır. Ancak bu işlemlerin hemen etki etmesi ve etkilerinin de mutlaka kalıcı olması gerekir. Çünkü ikna edilmesi gereken kişiler kimi zaman verdikleri kararların kendileri veya çevreleri için riskli olabileceğini anlamayabilirler. Eğer işlemleri yapan medyumlar duruma hakim ve bilgili kişilerse o zaman yaptıkları işlemlerin etkileri kalıcı olacaktır.

İkna Etme Büyüsü Bozulabilir mi?

İkna etme büyüsü ile kendi istediği dışında düşüncelerinin kontrol altına alındığını anlayan kişiler bu durumu değiştirmek için büyü bozma çalışması yaptırmalıdırlar. Bunun için kesin olarak sonuç veren hizmetler almak isteyen kişiler medyum Yurdakul ile iletişime geçerek profosyonel yardım alabilirler.

Telefon: 0531 330 51 13

Whatsapp: 0531 330 51 13

4 Yorum

  1. Merhaba ben Yelda, büyü etkisine inanmayan biri olduğumdan, hayatımdaki kötü olayların ve şanssızlıkların nedenini kavrayamamıştım. Nereye gitsem mutlaka kapılar yüzüme kapanırdı bunun nedenini anlamazdım. Herkese yeşil ışık bana gelince kırmızı ışık yanması beni hayattan da küstürüyordu. Hele insanlar, onlardan hep nefret etmeye başladım. Bazen dünyada çok az inan kalmasının daha iyi olacağı gibi saçma düşüncelere inandım. Meğer bana bazı varlıklar musallat olmuş ve fikrimi değiştiriyorlardı. Benimle eğleniyorlardı. Ben bunu bilmiyordum ama en son, sesler duydum ve görüntüler görmeye başlayınca kafayı sıyırmak üzere olduğumu anladım. Medyum Yurdakul hoca ile görüştüm o da büyü yapıldığını kısa sürede ortaya çıkardı. Tabi büyü bozma işlemleri gerekiyordu büyü bozuldu ve şimdi yeniden insanların arasına karıştım.

  2. Benim önceden hayatım çok kötü geçiyordu. Sonra bir yakınımız bana medyum Yurdakul hocayı anlattı ve nasılsa bir zararı olmaz diye medyum Yurdakul hocayı aradık. Kendisi bizi çok sıcak karşıladı telefonda. bize yardım edebileceğini söyledi. Kurtuluşun kuran ve duada olduğunu ifade etti. Kuran temelli bir vefk hazırladı ve yolladı. Ben de bunu üstümde taşıdım. Hayatımdan kara bulutlar bir bir dağılmaya başladı. Şimdi hayatı seviyorum ve insanları da seviyorum.

  3. Merhaba benim çok sevdiğim bir kişi benimle konuşmuyor benimle ilgilenmiyor ne yapabilirim çok kötü durumdayım depresyona girdim. Sağ olsun kuzenim bana yardımcı oldu medyum Yurdakul hoca ile konuşalım dedi ben tabi yanaşmadım. O gence aşığım ve ona açılamıyorum. Şirinlik büyüsü yaptırdık o gelsin bana ilanı aşk etsin diye bekliyorum.

  4. İyi günler benim sorunum, sevgilimle idi ve tabi bu beni çok üzüyordu, bazen iyi bir beraberlik oluyordu bazen de çok kötü kavga ediyorduk. Son zamanlarda kavganın dozu artmaya başladı. Kötü giden beraberliğimizi sonlandırmak değil, kurtarmak istedim. O yüzden de Yurdakul hoca ile görüşmek nasip oldu. Kendisi de uzun zamandır birleştirici ve iyi işlere hizmet eden vefkler yazıyormuş. Ben medyum Yurdakul hocaya erişinceye kadar bir kaç deneme yanılma yöntemi ile farklı medyumlarla çalışıp bir çok para kaptırdım. Ama sonunda doğru medyum bulmak sevindirici oldu. Yapılan işlem 7 gün içinde sonlandı. Bizi bağlayacak bağlama büyüsü“ yapıldı. Ben de büyüye çok inanırım. Ve bu inancımda yanılmadım. Hazırlanan vefk ile sevdiğim adamla yeniden barıştık ve 4 aydır hiç bir tartışma yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!